Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Simgekına olarak; hizmete el emeği özel ürün imalatı olarak 2015 yılında sosyal medyada başlayan serüvenimiz siz kıymetli müşterilerimiz sayesinde 2020 yılı ile dahada büyüyen, disiplinli çalışma ve özveri ile ciddi ve kaliteli hizmet sunan firma olarak hizmete devam etmekteyiz.

Firmamız kına gecesi malzemeleri, toptan kına malzemeleri, nikah şekerleri, nişan, söz, isteme çikolatası, ambalaj kutu, mevlüt, bebek şekeri, sünnet, doğum günü, parti malzemeleri, pleksi ve ahşap hediyelik ürünleri toptan ve perakende olarak en uygun ücret ve hesaplı fiyatlara sunuyoruz.

Tüm ürünlerimiz itinayla, özenerek ve kaliteli el emeği ürünleri ithal ve imal edilip,  yurtiçi ve yurtdışına ihraç için kargoluyoruz. Özel ürünlerin hazırlanışı, yapımı ve bitişi ile ilgili ayrıntıları whatsapp ile müşterilerimize fotoğraf atıyor ve gönül rahatlığıyla siparişlerinizi kargoluyoruz.

Eminönü Tahtakale toptancısı olarak Fatih/İstanbul Süleymaniye Mahallesinde hizmete başlamış bulunmaktayız.

Facebook

Sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.

Twitter

Sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.​

İnstagram

Sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.​

Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Firmamız kaliteyi sadece İstanbul ve Türkiye değil tüm dünyaya kaliteli hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, istenilen ürünleri toptan ve perakende hazırlayarak, ithal ve imal edilen el emeği özel ürünlerimizi dünyanın dört köşesine ihraç eden firmaların ilk sırasında gelmektir. 

VİZYONUMUZ

Simgekına olarak; müşterilerimizin istediği ürünleri, son teknolojik gelişmeleri takip ederek el emeği ürünlerimizi imal edip sunarak, kaliteli, hızlı ve evrensel standartlarda uzmanlaşmış ekibimizle sorumluluktan ödün vermeden insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, yolumuza durmadan büyüyerek devam etmektir…

Cart
Your cart is currently empty.